• Urządzenie masaż ciśnieniowy elektrostymulacja

The Symbol : CNOVER3132/8
No goods
45100.00
Enter your email
Shipping within 24h
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Foreign shipment-individual pricing 0
Local pickup. 0
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Profesjonalne urządzenie kosmetyczne najwyższej jakości. Produkowane przez cenioną w Europie włoską firmę Technology (marka Overline), pod ścisłym nadzorem naukowców z uniwersytetu Medycznego w Ferrarze, z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa. Urządzenie to zostało zaprojektowane w oparciu o zaawansowane technologie. Idealnie dobrane parametry urządzenia w pełni ze sobą współgrają, umożliwiając w ten sposób pracę na najwyższym poziomie.

Pressomasaż – czyli masaż ciśnieniowy, to innowacyjny, bezbolesny i skuteczny drenaż limfatyczny. Zabieg działa na zasadzie sekwencyjnego masażu uciskowego, podczas którego do specjalnie zaprojektowanego kombinezonu wpompowywane jest powietrze, które następnie jest wypuszczane, a ciśnienie jakie się w nim wytwarza, działa na cały organizm.

Stosowany jest w celu rozwiązania problemu zatrzymywania się wody w organizmie oraz zmniejszeniu cellulitu. Poprzez pobudzanie lokalnego krążenia pomaga przywrócić poprawne krążenie żylne i układu limfatycznego oraz powoduje zmniejszenie opuchlizny i napięcia mięśni. Poprawia również dotlenienie tkanek, działa detoksykująco i rewitalizująco. Zabieg ten ma działanie relaksujące.

Elektostymulacja (Shaping Physiostimulation) - wykorzystuje prąd małej częstotliwości, który pobudza mięśnie do pracy. Dzięki impulsom elektrycznym stymuluje tkanki powierzchniowe i przenika w głąb skóry. Elektrostymulacja pobudza przemianę materii, krążenie krwi i limfy, uelastycznia, ujędrnia i  stymuluje mięśnie, powoduje przyswajanie składników aktywnych obecnych w bandażach ISOL, które muszą być zastosowane przed zabiegiem w celu uzyskania lepszego efektu. Dostępne bandaże (pakowane 10mx10cm 250ml 10x2szt): antycellulitowe, chłodzące, rozgrzewające, witaminowe, z kwasem hialuronowym, z algami i minerałami z Morza Martwego.

Presomasaż i elektrostymulacja z jonoforezą daje możliwość wykorzystania tych dwóch technologii w jednym zabiegu lub do korzystania z nich oddzielnie.


Do urządzenia dołączony jest 8 sektorowy kombinezon na dolne partie ciała, podzielony na sekcje: stopy, nogi, biodra. Kombinezon jest regulowany do sylwetki Klienta.


Urządzenie ma możliwość pracy na zdefiniowanych 14 programach, zróżnicowanych i dopasowanych do potrzeb i wymagań Klientów.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
E-mail
Ask a question