URZĄDZENIE KARBOKSYTERAPIA EXCLUSIV

The Availability Of : Duża dostępność
The maximum number of possible parameters of the product has been reached.
Manufacturer :
Shipping within :24h
Delivery price : 0
Odbiór osobisty:
0
Foreign shipment-individual pricing:
0
Local pickup.:
0
The Weight Of The :30 kg
Stan:
Nowy
Price : 33589.50
The Amount Of (opak ):
Zamówienie telefoniczne: 577 400 774
Leave a phone number. We will call you back!
Share :

Opis technologii:
Karboksyterapia zwana jest także terapia „cudownym gazem”. Jej zastosowanie stanowi przełom w dziedzinie kosmetologii. Dobroczynne działanie dwutlenku węgla pozwala na wielość zastosowań tego gazu. Niewątpliwie także przy tych ogromnych możliwościach, karboksyterapia jest zabiegiem bezpiecznym, niewymagającym długotrwałej rekonwalescencji. Zabieg polega na precyzyjnym wstrzykiwaniu dawek dwutlenku węgla. 
UWAGA: URZĄDZENIE POZWALA NA PODGRZEWANIE GAZU, CO DAJE JESZCZE LEPSZE EFEKTY!!!

Zastosowanie:

Dwutlenek węgla ma bardzo szerokie zastosowanie w kosmetologii i medycynie estetycznej. Przede wszystkim sprawdza się w zabiegach:

  • Redukcji cellulitu, 
  • Redukcji tkanki tłuszczowej,
  • Tzw. „worki pod oczami”, zasinienia i zmarszczki w tej okolicy,
  •  Redukcja rozstępów,
  • Likwidacji zwiotczeń skóry związanych np. z wiekiem lub powstałych po porodzie, 
  • Brak elastyczności skóry twarzy, szyi, dekoltu, ramion, nóg, brzucha

  

Na czym polega działanie dwutlenku węgla?

  • CO2 po podskórnym podaniu rozbija złogi tłuszczowe w sposób mechaniczny.
  • CO2 stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Odpowiadają one m.in. za jędrność skóry oraz zwiększają drenaż limfatyczny.
  • Karboksyterapia przywraca i pobudza mikrokrążenie. Oznacza to więcej tlenu i substancji odżywczych dla skóry.
  • Silnie rozszerza naczynia krwionośne. Dzięki temu zwiększa się przepływ krwi do obszaru, który stymuluje metabolizm tłuszczu.

Przez 7 dni po wykonanym zabiegu karboksyterapii istnieje zwiększona cyrkulacja tlenu w miejscach, w których nastąpiła aplikacja. Mikrokrążenie zostaje przywrócone i pobudzone, drenaż limfatyczny zwiększa się.

Karboksyterapia jest zgodna z procesami zachodzącymi codziennie w organizmie człowieka. Po aplikacji gaz zostaje przetransportowany do płuc, następnie zostaje wydalony z organizmu w sposób naturalny, tak jak produkt wymiany gazowej.

Działalność CO2 po podskórnym lub śródskórnym podaniu powoduje szereg reakcji, które są ze sobą powiązane, tworząc sieć zależności, które są kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Przebieg zabiegu

Zabieg wykonywany jest poprzez technikę mikroiniekcji. Dzięki precyzyjnemu urządzeniu, dyskomfort pacjenta został zmniejszony do minimum i nie stanowi istotnego problemu, dla większości pacjentów karboksyterapia jest zabiegiem niemal bezbolesnym. Obszar poddany zabiegowi w czasie jego trwania może być lekko uwypuklony., po zabiegu może przez niedługi okres utrzymywać się zaczerwienienie i zasinienie.

Z czym można łączyć zabieg GOLD CARBOXYTHERAPY?

Na zakończenie zabiegu na twarz nakładana jest maska MEDBEAUTY GOLDEN HYDROGEL CRYSTAL MASK z drobinkami koloidalnego złota. Zabieg karboksyterapii można łączyć także z innymi terapiami z wykorzystaniem sprzętu. Świetnie łączy się m.in. z zabiegiem na cellulit, przywracającym jędrność i sprężystość skórze, wykonywanym na urządzeniu Elite Shape Face & Body. Karboksyterpia sprawdza się także w terapii łączonej z laserem frakcyjnym lub urządzeniem MAGIC RF, wykorzystującym fale radiowe frakcyjne. Z kolei łącząc zabiegi z mezoterapią, doskonale doskonale spłyca zmarszczki oraz poprawia wygląd skóry wokół oczu.

There is currently no comments or ratings for this product.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Rate
The Whole Thing :
The Functionality Of The :
Price :
Opinion Of The :
The Signature Of The :

Promocje

Nowości

Producenci

ACC
HNB
IBD
IPL
LEO
MNS
NPM
NSK
SBS
SUN
Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Please wait ...

Information

You are logged in correctly

The product has been added to your shopping cart

Your shopping cart has been added selected number of pieces of the product. When you order you will be able to change it.Detailed contents of the basket is located under the shopping cart icon at the top of the page.

Information

The product has been added to the virus Vault