IQ Lift - multifunkcyjne żelazko przeciwzmarszczkowe

The Availability Of : Duża dostępność
The maximum number of possible parameters of the product has been reached.
Manufacturer :
Shipping within :24h
Delivery price : 0
Odbiór osobisty:
0
Foreign shipment-individual pricing:
0
Local pickup.:
0
The Weight Of The :30 kg
Stan:
Nowy
Price : 38429.99
The Amount Of (opak ):
Zamówienie telefoniczne: 577 400 774
Leave a phone number. We will call you back!
Share :


Rewolucyjne, skomputeryzowane urządzenie do bezoperacyjengo liftingu i regeneracji skóry. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Skóra staje się gładsza, nabiera blasku i jest dobrze nawilżona. Zabiegi IQ lift w nieinwazyjny sposób wpływają na spłycenie zmarszczek, opuchlizny, poprawiają napięcie skóry, polepszają stan cer trądzikowych. Urządzenie pozwala także wykonać zabiegi dla cer alergicznych bez stosowania kosmetyków.

IQ LIFT - więcej niż 6 w 1IQ lift łączy w sobie funkcje ponad 6 różnych aparatów. Wykorzystanie różnych energii zapewnia skuteczność zabiegów. Efekty potęguje zastosowanie jednocześnie dwóch a nawet trzech energii. Oddziaływają one wielokierunkowo na skórę, a także mięśnie prowadząc do ich wzmocnienia i tym samym polepszenia napięcia skóry i poprawy owalu twarzy. IQ lift jest przeznaczony do zabiegów na twarz oraz na ciało.

Przykładowe zabiegi :

Twarz:
bezoperacyjny lifting
spłycenie zmarszczek, kurzych łapek
poprawa owalu i napięcia skóry
zabiegi odmładzające, redukujące opuchliznę na skórę wokół oczu
piling, sonoforeza
mezoterapia bezigłowa
regeneracja, stymulacja wytwarzania kolagenu i elastyny
wygładzenie skóry i poprawa jej kolorytu
poprawa stanu cer trądzikowych
redukcja opuchlizny
rewitalizacja, dotlenienie i detoksykacja

Ciało:
odmładzanie dłoni
mezoterapia bezigłowa - zabiegi antycellulitowe
bezoperacyjny lifting mikroprądami np.: biust, brzuch
spłycanie rozstępów

Funkcje:
Żelazko przeciwzmarszczkowe - głowica VacuElectro pozwala wykonać masaż vacum z jednoczesnym zastosowaniem prądów Tens. 3 programy automatyczne + program manualny
Golden lift - złote sondy- lifting mikroprądami z jednoczesnym zastosowaniem energii termicznej. Dzięki głowicom w kształcie kulek zabiegi są precyzyjne, przyjemne i relaksujące.
Crio-Chromorewitalizajca z zastosowaniem galvanu ? jednoczesne zastosowanie metody crio "5", galvanu oraz chromorewitalizacji. Jest to metoda mezoterapii bezigłowej, która polepsza penetrację zastosowanych kosmetyków. Dostępne są nakładki do zabiegów na twarz i ciało. Zabiegi są polecane także w przypadku opuchlizny.
Ultradźwięki wykorzystywane są do pilingu, soforezy i mikrostymulacji
Bio lifting mikroprądami - bezoperacyjny lifting spłyca zmarszczki, ujędrnia skórę i poprawia owal twarzy . Mikroprąd jest biologicznie najbardziej zgodny z ludzkim organizmem, normalizuje on funkcje zachodzące w komórkach, które uległy uszkodzeniu. Pod wpływem mikroprądu wzrasta wytwarzanie ATP, synteza protein, dotlenienie, detoksykacja. Stymulowanie pracy mięśni mikroprądami redukuje zmarszczki, fałdy i bruzdy. Mikrolift poprawia cyrkulację krwi i limfy, co wpływa odżywczo i dotleniająco na tkanki
Grzebień przeciwzmarszczkowy - mikroprądy i chromorewitalizacja ? miejscowa stymulacja i regeneracja skóry.

Rewelacyjne możliwości urządzenia, różnorodność zastosowanych metod i doskonała skuteczność zabiegów plasuje IQ lift w czołówce urządzeń kosmetycznych na rynku. Dodatkowym atutem jest nowoczesny design, który odzwierciedla innowacyjność zabiegów.


MIKROLIFT, CHROMOREWITALIZACJA

Proces - udowodniono, że jednym z procesów zachodzących w dojrzałej skórze jest słabe przewodzenie impulsów elektrycznych z tkanki nerwowej. Fakt ten powoduje że tkanka zmienia potencjał elektryczny, przez co procesy regeneracyjne są spowolnione. MIKROPRĄD emitowany przez ww. funkcje przywraca równowagę bioelektryczną uszkodzonych i słabych komórek.

MIKROLIFT - wykonywany jest przy użyciu różnych sond ("patyczki", "łyżki", "kulki"), dostosowanych do zróżnicowanych problemów skóry. Mikroprąd w tym zabiegu ma również dodatkowe działanie wzmacniające mięśnie. Wpływa to na cofnięcie opadania mięśni twarzy czyli tzw. "efektu grawitacji". Zabiegi trwają od 20 minut do 1,5 h.

CHROMOREWITALIZACJA - zabieg wykonywany jest poprzez stymulację "grzebieniem" którym działa głównie na zmarszczki i bruzdy. Dodatkową energią pobudzającą skórę jest CHROMOTERAPIA ( KOLOROTERAPIA). Zabiegi trwają od 10 do 20 minut.

There is currently no comments or ratings for this product.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Rate
The Whole Thing :
The Functionality Of The :
Price :
Opinion Of The :
The Signature Of The :

Promocje

Nowości

Producenci

ACC
HNB
IBD
IPL
LEO
NPM
NSK
SBS
SUN
Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Please wait ...

Information

You are logged in correctly

The product has been added to your shopping cart

Your shopping cart has been added selected number of pieces of the product. When you order you will be able to change it.Detailed contents of the basket is located under the shopping cart icon at the top of the page.

Information

The product has been added to the virus Vault