CERRI Urządzenie Shapetonic

The Availability Of : Duża dostępność
The maximum number of possible parameters of the product has been reached.
Manufacturer :
Shipping within :24h
Delivery price : 0
Odbiór osobisty:
0
Foreign shipment-individual pricing:
0
Local pickup.:
0
The Weight Of The :30 kg
Stan:
Nowy
Price : 46199.99
The Amount Of (opak ):
Zamówienie telefoniczne: 577 400 774
Leave a phone number. We will call you back!
Share :


Pierwszy aparat emitujący fale radiowe (RF) i biostymulujące prądy do ekskluzywnych zabiegów na twarz i ciało. Aparat pozwala wykonać zabiegi monopolarne i bipolarne ponadto manualne oraz automatyczne.
Shapetonic jest owocem ponad dwóch lat pracy i testów. Zastosowanie innowatorskiej metody umożliwiło zwiększenie emisji energii, która dociera wgłąb tkanek, z jednoczesnym zapewnieniem pełnego komfortu podczas zabiegów.
Technologia fal radiowych polega na kontrolowanej transmisji przyjemnej energii RF (fal radiowych) do tkanek. Zabieg wywołuje efekt termiczny, poprawia mikrocyrkulację. Fale radiowe stymulują zarówno tkanki powierzchowne, jak i głębiej położone, wywołują ich ogrzanie, dotlenienie oraz odżywienie.
Jednocześnie możesz wykonać zabieg RF na ciało i na twarz! Aparat automatycznie dostosowuje częstotliwość przy zabiegu na twarz i ciało!

ODMŁADZANIE I WYSZCZUPLANIE BEZ SKALPELA!


ZABIEGI SHAPETONIC:

Twarz: wygładzanie zmarszczek
Fale radiowe stosuje się w zabiegach regeneracyjnych, przeciwzmarszczkowych. Pod wpływem fal radiowych tkanki "zwiększają" swoją objętość, twarz jest lepiej dotleniona, a zmarszczki stają sie mniej widoczne (efekt wypełniania zmarszczek). Fale radiowe stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu. Zwiększa się gęstość i napięcie skóry. Zmarszczki ulegają wygładzeniu, poprawia się owal twarzy oraz koloryt cery. Są to doskonałe zabiegi dla skór atroficznych, gdyż przywracają elastyczność i młody wygląd. W Shapetonic zastosowanie odpowiedniej częstotliwości i mocy pozwala uzyskać w krótkim czasie widoczne efekty. W większości przypadków efekty zabiegu RF na twarz są widoczne już po 5/10 minutach.
Zabieg wykonywany jest przy pomocy głowicy emitującej fale radiowe. Dodatkowo można zastosować automatyczny lifting mikroprądami, który wzmacnia mięśnie. Wzmocnione mięśnie dodatkowo zwiększają swoją masę, a przylegająca skóra staje się lepiej napięta i gładsza.

Efekty:
wygładzenie zmarszczek
spłycenie zmarszczek wokół oczu
regeneracja - pobudzenie wytwarzania kolagenu
polepszenie gęstości skóry
poprawa napięcia, przywrócenie jędrności
poprawa owalu twarzy
poprawa kolorytu cery
Shapetonic pozwala wykonać także radioforezę - w tym przypadku fale radiowe są zastosowane do polepszenia penetracji specjalnych produktów kosmetycznych. Pod wpływem RF następuje stymulacja cyrkulacji, dotlenienia i polepsza się wchłanianie preparatów kosmetycznych.

Ciało: wyszczuplanie, redukcja cellulitu
Fale radiowe stosowane na ciało są zalecane w przypadku zabiegów wyszczuplających, antycellulitowych, modelujących sylwetkę, gdyż polepszają proces spalania tkanki tłuszczowej i poprawiają stan skóry. RF stymuluje zarówno tkanki powierzchowne jak i dociera do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych (adipocytów). Pod wpływem RF komórki tłuszczowe ulegają rozpuszczeniu, zmniejsza się obwód ciała, a cellulit ulega wygładzeniu. Ponadto RF działa odmładzająco, stymuluje produkcję kolagenu i uelastycznia skórę. RF może być stosowane także do zabiegów wellness, gdyż stymuluje układ limfatyczny, cyrkulację i wpływa kojąco przy bólu mięśni.


Innowacja Cerri! Siła 2 energii:
W Shapetonic zastosowano innowacyjną metodę, która pozwala zastosować podczas jednego zabiegu fale radiowe z prądami stymulującymi mięśnie. Zastosowanie tej metody daje doskonałe efekty w szybszym czasie. Ponadto aparat emituje jednocześnie prądy o różnych częstotliwościach: w zakresie 2-200Hz - pobudzenie mieści do pracy oraz w zakresie 1.000-4.000 Hz - stymulacja tkanek. Ta unikalna metoda dodatkowo znacznie zwiększa skuteczność zabiegów.
Fale radiowe emitowane są automatycznie przez specjalne elektrody samoprzylepne. Do elektrostymulacji także wykorzystujemy elektrody. Wystarczy przykleić oba rodzaje elektrod i ustawić parametry! Zabieg jest łatwy do przeprowadzenia, a obsługa aparatu prosta. Możesz wykonać także tylko zabieg elektrostymulacji lub zabieg manualny RF stosując sondę.
Aparat posiada profesjonalne, gotowe programy, które mogą być modyfikowane.

Przykłady programów:
drenaż limfatyczny + RF
eletkrostymulacja + RF
elektrolipoliza + RF


Aparat umożliwia wykonanie następujących zabiegów na ciało:

Elektrolipoliza: Celluit

Zabieg wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej, zmniejszenie gęstości masy tłuszczowej. Podczas zabiegu praca mięśni nie jest konieczna, gdyż biostymulujące prądy mają na celu oddziaływanie na tkankę tłuszczową i jej rozbicie.

Drenaż limfatyczny: Wellness, opuchlizna, wspomaganie wyszczuplania

Polecany przy problemach związanych z retencją wody i stagnacją przepływu limfy. Zabieg ulepsza przepływ limfy, substancji odżywczych, wpływa na eliminację toksyn i nadmiaru wody. Po zabiegu następuje zmniejszenie obwodu ciała i polepszenie stanu skóry. Jest polecany jako zabieg pomocniczy i komplementarny przy zabiegach wyszczuplających, niwelujących cellulit. Wskazany również przy opuchliźnie, stagnacji limfy.

Elektrostymulacja: wyszczuplanie, modelowanie sylwetki, ujędrnianie

Zabieg wyszczuplający wpływa na na spalanie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni. Polecany także w przypadku zwiotczenia mięśni, utraty ich elastyczności. Zabieg pobudza mięśnie do intensywnej pracy i modeluje sylwetkę. Jest również polecany przy utracie elastyczności, zwiotczeniu mięśni jako zabieg ujędrniający.

Bezpieczeństwo:
Energia RF jest bardzo intensywna. Pełna komputeryzacja oraz system zabezpieczeń Shapetonic gwarantuje bezpieczeństwo i zapobiega przegrzaniu tkanek.

There is currently no comments or ratings for this product.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Rate
The Whole Thing :
The Functionality Of The :
Price :
Opinion Of The :
The Signature Of The :

Promocje

Nowości

Producenci

ACC
HNB
IBD
IPL
LEO
MNS
NPM
NSK
SBS
SUN
Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Please wait ...

Information

You are logged in correctly

The product has been added to your shopping cart

Your shopping cart has been added selected number of pieces of the product. When you order you will be able to change it.Detailed contents of the basket is located under the shopping cart icon at the top of the page.

Information

The product has been added to the virus Vault