ABACOSUN URZĄDZENIE Proslim Ultra

The Availability Of : Duża dostępność
The maximum number of possible parameters of the product has been reached.
Manufacturer :
Shipping within :24h
Delivery price : 0
Odbiór osobisty:
0
Foreign shipment-individual pricing:
0
Local pickup.:
0
The Weight Of The :30 kg
Stan:
Nowy
Price : 32540.06
The Amount Of (opak ):
Zamówienie telefoniczne: 577 400 774
Leave a phone number. We will call you back!
Share :


INTENSYWNA ENERGIA ULTRADŹWIĘKOWA W WALCE Z TKANKĄ TŁUSZCZOWĄ


Proslim Ultra wykorzystuje ultradźwięki o częstotliwości 1 MHz do sonoforezy oraz niskiej częstotliwości 40 kHz do selektywnego zmniejszania i rozbijania tkanki tłuszczowej.

Zabiegi są przeznaczone do modelowania sylwetki, zmniejszenia obwodów ciała, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Ultradźwięki niskiej częstotliwości są stosowane na brzuch, uda i ramiona.


Pod wpływem intensywnej energii ultradźwiękowej (40kHz) zachodzi zjawisko kawitacji. Membrana komórki tłuszczowej poddana jest silnemu ciśnieniu. Ze względu na przepuszczalność membrany ucisk wywołuje eliminację lipidów z komórki, która zostaje zmniejszona. W wyniku działania intensywnej energii część komórek ulega także zniszczeniu. Trójglicerydy uwolnione z adipocytów zostają wydalone na drodze naturalnych mechanizmów fizjologicznych organizmu.

W efekcie dochodzi do zmniejszenia komórek tłuszczowych, redukcji obwodów ciała i skórki pomarańczowej. W celu szybszego wydalenia produktów ubocznych powstałych na skutek działania ultradźwięków zabiegi poleca się uzupełnić masażem lipodermology, żelazkiem antycellulitowym lub presoterapią. W trakcie zabiegów zaleca się także ograniczenie spożycia tłuszczu i zwiększenie spożycia wody.

Specjalna modulacja fali ultradźwiękowej wywołuje dodatkowo efekt sonoforezy zwiększając przepuszczalność błon komórkowych. Do polepszenia penetracji aktywnych substancji zawartych w kosmetykach stosowana jest na początku zabiegu częstotliwość 1MHz.

Zastosowanie w trakcie jednego zabiegu ultradźwięków o dwóch zakresach fal dodatkowo wpływa na polepszenie efektów.

Proslim Ultra posiada 5 gotowych programów do zabiegów na: nogi, uda, pośladki, brzuch oraz ramiona. Ustawienie parametrów następuje automatycznie po wybraniu danego programu. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze, a zabiegi są przyjemne i relaksujące. Nie są one obciążone ryzykiem powikłań. Bezpośrednio po zabiegu można bez problemu wrócić do normalnej aktywności.Działanie:


- rozbicie złogów tkanki tłuszczowej

- zmniejszenie obwodów ciała

- redukcja cellulitu

- wygładzenie skóry

- ujędrnienie skóry

- polepszenie metabolizmu

There is currently no comments or ratings for this product.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Rate
The Whole Thing :
The Functionality Of The :
Price :
Opinion Of The :
The Signature Of The :

Promocje

Nowości

Producenci

ACC
HNB
IBD
IPL
LEO
MNS
NPM
NSK
SBS
SUN
Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Please wait ...

Information

You are logged in correctly

The product has been added to your shopping cart

Your shopping cart has been added selected number of pieces of the product. When you order you will be able to change it.Detailed contents of the basket is located under the shopping cart icon at the top of the page.

Information

The product has been added to the virus Vault