URZĄDZENIE INFUZJA TLENOWA MIKRO RF MASKA IM1050

The Symbol : 6649047361
The Availability Of : Duża dostępność
The maximum number of possible parameters of the product has been reached.
Shipping within :24h
Delivery price : 0
Odbiór osobisty:
0
Foreign shipment-individual pricing:
0
Local pickup.:
0
The Weight Of The :30 kg
Stan:
Nowy
Price : 55860.00
The Amount Of (opak ):
Zamówienie telefoniczne: 577 400 774
Leave a phone number. We will call you back!
Share :

#user_field { background-color: #d2d2d2; } #user_field #wrapper { font-family: arial; margin: 0 auto; padding: 0; background-position: center top; background-repeat: repeat-x; width:1200px;} #user_field .clear {clear: both;} #user_field a:link, #user_field a:visited {text-decoration: none;color: #000;} #user_field a:active, #user_field a:hover { text-shadow: 2px 2px 3px #000;color: #091b1f;} #user_field #logo-bg { background-image: url(http://alleaukcja.net/szads/25_01.png); height: 77px; width: 614px; float:left; font-size: 35px; padding:30px 0px 0px 30px; float:left; text-align:left; color:#fff; font-weight:bold; } #user_field #tel { float:left; background-image: url(http://alleaukcja.net/szads/25_02.png); height:52px; width:192px; padding:35px 0px 20px 70px; text-align:left; color:#fff; font-size:22px; line-height:35px; } #user_field #email { float:left; background-image: url(http://alleaukcja.net/szads/25_03.png); height:52px; width:229px; padding:35px 0px 20px 65px; text-align:left; color:#fff; font-size:22px; line-height:35px; } #user_field #menu-wrapper { width:1200px; float:left; height:44px; } #user_field #menu { float:left; width:auto; height:auto; } #user_field #baner { background-image: url(http://alleaukcja.net/szads/25_11.png); height: 584px; width: 1200px; float:left; text-align:right; color:#fff; } #user_field #reklama { height:150px; width: 300px; color:#fff; float:right; margin: 80px 100px 0 0; font-size: 18px; font-weight:bold; text-align:center; } #user_field #wrapper-opis { float:left; width:768px; height:auto; background-color:#fff; color:#000; margin-left:20px; } #user_field #content-wrapper { float:left; width:412px; height:auto; } #user_field #content { float:left; width:392px; height:80px; background-image: url(http://alleaukcja.net/szads/25_12.png); color:#fff; padding-left:20px; line-height:60px; font-size:18px; font-weight:bold; text-align:center; } #user_field #content-box { float:left; width:294px; height:auto; background-color:#fff; color:#000; margin-left:41px; padding: 0px 30px 0px 30px; text-align:center; } #user_field #content-footer { float:left; width:412px; height:36px; background-image: url(http://alleaukcja.net/szads/25_14.png); } #user_field #opis { float:left; color:#000; font-size:16px; width:708px; text-align:center; padding:0px 20px 0px 20px; } #user_field #title { float:left; width:788px; height:80px; background-image: url(http://alleaukcja.net/szads/25_13.png); color:#e98c59; font-size:22px; line-height:60px; font-weight:bold; } #user_field #opis-footer { float:left; width:100%; height:56px; background-image: url(http://alleaukcja.net/szads/25_15.png); } #user_field #footer { width:1200px; height:56px; float:left; background-image: url(http://alleaukcja.net/szads/25_16.png); }


Domowe SpaDzięki naszym kosmetykom
poczujesz się jak w SPA

Wysyłka

Płatność

Kontakt
NAZWA PRZEDMIOTU

Opis produktu:
Urządzenie kosmetyczne IModel-1050 Oxygen Energy - Infuzja tlenowa & RF & mikrodermabrazja & Maska świetla
IModel to najbardziej zaawansowane urządzenie kosmetyczne produkowane przez włoskiego producenta. Urządzenia IModel zaprojektowane zostały w taki sposób, aby prowadzić operatora poprzez następne fazy zabiegów, ułatwiając obsługę i dobór odpowiednich ustawień spersonalizowanych do konkretnego Klienta. IModel doskonale sprawdzają się w gabinetach medycyny estetycznej oraz w najbardziej ekskluzywnych salonach kosmetycznych i gabinetach odnowy biologicznej, gdzie Klienci oczekują najwyższej jakości świadczonych usług. Najwyższą jakość i niezawodność potwierdza dwuletnia gwarancja. Przed dokonaniem zakupu możliwy jest pokaz możliwości urządzenia, a po zakupie zapewniamy szkolenie u Klienta.

Pragnąc sprostać oczekiwaniom klienta profesjonalna, włoska, ceniona w Europie firma Overline stworzyła rewolucyjne urządzenie, którego efekty widoczne i odczuwalne są już po pierwszym zabiegu.

Innowacyjny system do pielęgnacji twarzy, który eliminuje większość oznak starzenia. Urządzenie wykorzystuje synergię czterech różnych technologii: mikrodermabrazji, aktywnego tlenu, fal radiowych i koloroterapii. Taka konfiguracja pozwala na spersonalizowanie zabiegów, odmłodzenia i prawidłowego nawilżenia twarzy, szyi i dekoltu. Urządzenie jest bardzo proste w użyciu, dzięki możliwości użycia wcześniej ustawionych przez kosmetologów programów. Efekt zabiegu utrzymuje się przez kilka tygodni a skóra jest chroniona przed występowaniem wykwitów normalnie pojawiających się pod wpływem działania promieni słonecznych i czynników atmosferycznych. Delikatna mieszanka odpowiednio dobranych nieinwazyjnych zabiegów daje nam nowy wygląd twarzy.

Imodel 1050 posiada w swoich funkcjach opcję infuzji tlenowej,  jest to nowoczesny zabieg najchętniej wybierany przez klientki, a również gwiazdy Hollywood. Na świecie zabieg ten jest popularny jednak u nas jest nowością. Sam aparat dostarcza skórze 30% tlenu, w połączeniu z ampułką Active Oxygen daje 85% czystego tlenu jest to maximum, który może być stosowany w kosmetyce. Zabieg jest bardzo przyjemny i daje znakomite efekty. Nawet po kilku dniach skóra jest miękka i przyjemna w dotyku. Aparat w zestawie posiada wymienne głowice do mikrodermabrazji oznaczone odpowiednim kolorem w zależności od rodzaju skóry. Głowice są jednorazowe, co zapewnia 100% higienę przeprowadzanych zabiegów. Posiada również kartę pamięci, którą można zaprogramować i ustawić osobisty program dla klienta.

Unikalny design, niesamowite efekty odmłodzenia, nawilżenia, dotlenienia i odświeżenia skóry uzyskane po zabiegach dają zadowolenie klientów oraz pozwalają cieszyć się zakupem.
 
Zastosowanie
Mikrodermabrazja - do przeprowadzania zabiegu mechanicznego złuszczania zrogowaciałego naskórka. Zabieg jest przyjemny i bezbolesny. Dzięki głowicą diamentowym o różnej gradacji możemy w krótki sposób uzyskać doskonały efekt gładkiej i promiennej skóry. Urządzenie likwiduje drobne zmarszczki, blizny, rozstępy oraz przebarwienia. Posiada wymienną gumową główkę do masażu. Regulacja ciśnienia w dyszy.

Radio Frequency - do przeprowadzania zabiegów z wykorzystaniem fal radiowych. Zabieg jest bezbolesny, bezinwazyjny polega na stymulowaniu skóry prądami o częstotliwości fal radiowych. Podczas zabiegu wydzielane jest ciepło endogenne(wewnętrzne), następuje ogrzanie tkanek. Przez to zostaje pobudzona produkcja i regeneracja kolagenu, dzięki czemu skóra staje się elastyczna. Dzięki temu zabiegowi możemy zredukować zmarszczki, blizny.

Infuzja tlenowa - innowacyjna metoda odmładzania i odświeżania skóry z wykorzystaniem tlenu. Skóra po tak wykonanym zabiegu staje się promienna, świeża i nawodniona. Zabieg polega na wtłaczaniu (infuzji) substancji aktywnych za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Do zabiegu używamy specjalnego aplikatora (aerografu), który trzymamy w odpowiedniej odległości pod kątem i rozprowadzamy substancje sprężonym tlenem.

Maska świetlna na twarz - do wspomagania zabiegów kosmetycznych. Posiada różne kolory w zależności od defektów skórnych. Wspomaga syntezę kolagenu, częstotliwość energii świetlnej, emituje od maski wibracje, przynosząc skórze właściwej równowagę komórkową.
 
Sposób użycia
Zabieg mikrodermabrazji możemy wykonać na twarzy lub na ciele. Oczyszczamy twarz klienta, następnie włączamy aparaturę, nakładamy sterylną nakładkę (głowicę), ustawiamy siłę ciśnienia do efektu uzyskanego zabiegu. Następnie przystawiamy dyszę do części ciała klienta i zaczynamy zabieg przesuwając głowicą po skórze bez zasysania. Po chwili dopiero dołączamy zasysanie. Czas trwania zabiegu ok. 15- 20 minut. Wykonujemy go co 7- 10 dni, w serii do 6 zabiegów. Może wystąpić delikatne pieczenie na skórze.

Radio Frequency -  na oczyszczoną skórę aplikujemy żel sprzęgający ISOL R.F posiadający substancje czynne. Następnie ustawiamy parametry odpowiednie do zabiegu i odczuć klienta. Przez cały czas zabiegu utrzymujemy kontakt z klientem, aby nie doprowadzić do przegrzania.  Przykładamy głowicę do skóry i delikatnymi okrężnymi, powolnymi ruchami przejeżdżamy po skórze. Nie zatrzymujemy się w miejscu ani nie odrywamy rączki, gdyż wtedy temperatura staje się wyższa. Głowica po chwili zaczyna się rozgrzewać. Klient może czuć delikatne pieczenie, może pojawić się zaczerwienienie i niewielki obrzęk, który po kilku dniach ustępuje. Zabieg wykonujemy 15 min po jednej stronie twarzy, po czym po drugiej. Po zabiegu resztki żelu usuwamy.

Infuzja tlenowa – po oczyszczeniu skóry twarzy i zabezpieczeniu oczu, do aerografu wlewamy ampułkę z aktywnym tlenem. Ampułkę otwieramy, mocno należy ją wstrząsnąć, aby substancje się połączyły i nie zapchały aerografu. Delikatnie rozprowadzamy na skórę zachowując odległość 1 cm od oczu. Zabieg wykonujemy na połowie twarzy, po czym przechodzimy na drugą. Podczas zabiegu zabezpieczamy również uszy. Po zakończeniu zmywamy wodą pozostałości.

Maska świetlna na twarz - po nałożeniu na skórę odpowiedniej maski plastycznej nakładamy maskę świetlną i włączamy, wcześniej ustawiamy kolor, który jest nam potrzebny do przeprowadzenia odpowiedniego zabiegu. Maska plastyczna jest już przygotowania bezpośrednio, aby nałożyć ją na skórę. Mieszamy dwa produkty i powstaje nam maska. Zabezpieczamy brwi oraz okolice włosów i nakładamy na twarz. Do dyspozycji mamy 3 maski o różnych działaniach. Kolory maski świetlnej ustawiamy w zależności od przeprowadzonego zabiegu lub wyboru klienta. Na koniec zabiegu nakładamy krem ISOL.
 
Elementy składowe
- baza,
- rękojeść na okolice oczu do R.F,
- gumowa rurka z dyszą do mikrodermabrazji, w
- ymienne jednorazowe nakładki do mikrodermabrazji,
- rękojeść do R.F,
- żel do R.F ,
- Aerograf do Oxyenergy,
- kolorowa maska na twarz,
- 2 ampułki z aktywnym tlenem (anti-age i nawilżająco- odżywcza),
- krem przeciwzmarszczkowy Crono skyn 250 i 50 ml,
- krem nawilżająco - odżywczy z kwasem hialuronowym Bliss 250 i 50 ml,
- uchwyt na akcesoria,
 -karta pamięci,
- sonda do ekranu dotykowego,
- pedał,
- instrukcja obsługi,
- kabel zasilający.
 
Parametry techniczne
Zasilanie: 230V 50/60Hz
Pobór mocy: 160VA
Wymiary: 480/1400/520mm.

There is currently no comments or ratings for this product.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Rate
The Whole Thing :
The Functionality Of The :
Price :
Opinion Of The :
The Signature Of The :

Promocje

Nowości

Producenci

ACC
HNB
IBD
IPL
LEO
MNS
NPM
NSK
SBS
SUN
Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Please wait ...

Information

You are logged in correctly

The product has been added to your shopping cart

Your shopping cart has been added selected number of pieces of the product. When you order you will be able to change it.Detailed contents of the basket is located under the shopping cart icon at the top of the page.

Information

The product has been added to the virus Vault