venus * Venus Beauty

The Availability Of : Duża dostępność
The maximum number of possible parameters of the product has been reached.
Manufacturer :
Shipping within :7
Delivery price : 0
Odbiór osobisty:
0
Foreign shipment-individual pricing:
0
Local pickup.:
0
The Weight Of The :30 kg
Stan:
Nowy
Price : 103950.00
The Amount Of (opak ):
Zamówienie telefoniczne: 577 400 774
Leave a phone number. We will call you back!
Share :

Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje techniki elektroporacji i elektroosmozy, aby bez igły, w całkowicie bezpieczny i prosty sposób otworzyć akwapory (AQP*) i przetransportować skórze potrzebne składniki odżywcze. Jest idealnym urządzeniem przeznaczonym do leczenia wszelkich rodzajów problemów skórnych. W trakcie pracy urządzenia na skórze zachodzi zjawisko elektroforezy (ruchu cząsteczek pod wpływem pola elektrycznego) i dzięki  temu „punkt po punkcie” następuje wchłanianie wysoce skoncentrowanych serum w głąb skóry, do odpowiednich tkanek.
Dzięki zastosowaniu elektroforezy w branży kosmetycznej, dane urządzenie posiada  wszystkie techniki infiltracji poprzez ukierunkowanie, i zorientowane zapotrzebowania na transport energii bezpośrednio do warstw tkanki skóry. Szybko się wchłania i skuteczne poprawia metabolizm skóry, pomaga także zachować ją elastyczną i w doskonałym stanie. Zabieg mezoterapii bezigłowej zwiększa sześciokrotnie zdolność skóry do wchłaniania substancji. Jest on bezbolesny i nie niesie ze sobą ryzyka infekcji lub krwawienia, co czyni go idealnym w długotrwałym użyciu.

*AQP – integralne białka błonowe, tworzące kanały, które odpowiedzialne są za transport wody z i do komórek

Co to jest elektroporacja i elektroosmoza?

Elektroporacja: działa bezpośrednio na skórę, zwiększając jej penetrację. W trakcie elektrowstrząsów powstają otwory w błonie lipidowej i dzięki temu cząsteczki hydrofilowe mogą przenikać do wnętrza komórek. Otwory w błonie tworzą się w ciągu kilku sekund do kilu minut w zależności od długości elektrowstrząsu.

Elektroosmoza: głównie działa na cząsteczki rozproszonych substancji, umożliwiając im swobodne wnikanie w głąb skóry. Pewne ładunki elektryczne się wzajemnie odpychają, przyłożenie prądu o ładunku dodatnim ułatwia penetrację dodatnio naładowanych cząsteczek substancji odżywczych. W tym samym czasie przenikają również cząstki pozbawione ładunku.

Funkcje:

-usuwanie plam i wybielanie naskórka: otwieranie kanałów w lipidach komórek, poprawa wchłanialności w komórkach, udział w metabolizmie komórek, odnawianie się komórek,
-efektywne usuwanie zmarszczek: odżywianie poprzez bezpośrednie przenikanie do głębokich  warstw skóry, pobudzanie komórek do odnowienia i usuwanie zmarszczek w głębokich warstwach skóry,
-nawilżanie i uzupełnianie wody w komórkach: wprowadzanie wody w głębokie warstwy skóry, stałe dostarczanie odpowiedniej ilości wody do komórek, a także zapobieganie różnorodnym problemom skórnym wywołanym przez ubytki wody w tkankach. Urządzenie doskonale nawilża i rewitalizuje skórę,
-efektywne leczenie trądziku.


Dane techniczne:

-napięcie: 220-230V,
-częstotliwość: 50/60Hz,
-moc: 30W.

There is currently no comments or ratings for this product.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Rate
The Whole Thing :
The Functionality Of The :
Price :
Opinion Of The :
The Signature Of The :

Promocje

Nowości

Producenci

ACC
HNB
IBD
IPL
LEO
MNS
NPM
NSK
SBS
SUN
Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Please wait ...

Information

You are logged in correctly

The product has been added to your shopping cart

Your shopping cart has been added selected number of pieces of the product. When you order you will be able to change it.Detailed contents of the basket is located under the shopping cart icon at the top of the page.

Information

The product has been added to the virus Vault