CERRI X-Body Advance SP

The Availability Of : Duża dostępność
The maximum number of possible parameters of the product has been reached.
Manufacturer :
Shipping within :24h
Delivery price : 0
Odbiór osobisty:
0
Foreign shipment-individual pricing:
0
Local pickup.:
0
The Weight Of The :30 kg
Stan:
Nowy
Price : 77699.99
The Amount Of (opak ):
Zamówienie telefoniczne: 577 400 774
Leave a phone number. We will call you back!
Share :


Siła najskuteczniejszych energii w walce z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej i upływającym czasem.

Innowacja: w jednym urządzeniu energie

liposonikacji, fal radiowych, lipodermologii sferycznej, masażu subdermicznego.

Metoda X Body Advance polega na zastosowaniu najbardziej zaawansowanych technologii i metod zabiegowych do wyszczuplania, zwalczania cellulitu oraz odmłodzenia i regeneracji skóry twarzy i ciała.

Siła liposonikacji, fal radiowych i unikalnej lipodermologii sferycznej działa na komórki tłuszczowe "rozpuszczając" je i niszcząc - jednocześnie polepszając stan tkanek skóry poprzez stymulację syntezy kolagenu i elastynyX Body Advance to najbardziej komplety i profesjonalny system do walki z cellulitem, modelowania sylwetki i zabiegów odmładzających. Zastosowana metoda Lipodermologii sferycznej jest ewolucją masaży podskórnych.

Lipodermologia sferyczna - Vacutonic


Lipodermologia sferyczna Vacutonic to rewolucyjny krok w masażu podskórnym. Polega ona na zastosowaniu rolek, kulek w połączeniu z pozytywną energią lasera terapeutycznego emitującego światło w zakresie 638 oraz 904 nanometrów oraz ultradźwięków.

Zabieg rozpoczyna się od przygotowania tkanek poprzez stymulację światłem i ultradźwiękami. W kolejnym etapie zabiegu, tkanki poddane są mechanicznemu masażowi i działaniu lasera terapeutycznego. Fałd skórny zostaje zassany i jest masowany przez ruchy rolkujące. Wymienna głowica pozwala wykonać masaż posuwisty, wygładzający kulkami sferycznymi. Zabieg polecany w przypadku zbitych złogów cellulitu. Oba masaże stosujemy w zależności od tkanki, mogą być wykorzystane także naprzemiennie.


Intensywny, rytmiczny masaż podskórny rozmasowuje twarde złogi cellulitu prowadząc do zmniejszenia obwodów ciała i redukcji skórki pomarańczowej. Działanie lipodermologii zostało zintensyfikowane dzięki oddziaływaniu na tkanki ultradźwięków ( sonomasażu ) oraz energii lasera miękkiego ( biostumulacji).


Firma Cerri zrewolucjonizowała koncepcję masażu podskórnego poprzez połączenie tych energii z lipodermologią, do której zastosowano specjalne rolki sferyczne. Tkanki są poddane stymulacji światła, ultradźwięków, fałd skórny jest zasysany i dokładnie rozmasowany prowadząc do kształtowania sylwetki.


Zaprogramowano 6 automatycznych aplikacji lasera miękkiego i ultradźwięków.


Lipodermologię sferyczną Vacutonic możemy wykonać bezpośrednio na ciało z zastosowaniem aktywnych kosmetyków wyszczuplających lub w kombinezonie.


Specjalnie zaprojektowana końcówka jest owocem 8 lat badań podczas, których wypracowano odpowiednią głowicę, która pozwala wykonać zabieg bez napinania ramion kosmetyczki podczas pracy. Nakładki typu ?clik? łatwo zdejmuje się i dezynfekuje.


Zabiegi:

- redukcja cellulitu

- wyszczuplanie

- ujędrnianie

- drenaż limfatyczny

- sztywność karku

- napięcia mięśnioweLipodermologia sferyczna intensywnie rozmasowuje fałdu skórny prowadząc do rozluźnienia i rozbicia złogów cellulitu. W zależności od przypadku poleca się wykonać serię zabiegów lipodermologii samodzielnie lub w połączeniu z falami radiowymi lub liposonikacją.

Liposonikacja - ciało

Liposonikacja jest metodą wykorzystującą ultradźwięki niskiej częstotliwości, które wywołują w tkankach efekt kawitacji, generując mikroskopijne bąbelki pary/gazu, które następnie implodują. Proces ten oraz energia wytwarzana podczas jego zachodzenia został wykorzystany do mobilizacji komórek tłuszczowych. W procesie liposonikacji tkanki tłuszczowe poddane są działaniu energii, która dosłownie ściska komórki tłuszczowe powodując uwalnianie się lipidów. Następuje także degradacja komórek tłuszczowych.

Te nieinwazyjne i bezpieczne zabiegi są bezwzględne dla komórek tłuszczowych, prowadzą do zmniejszenia obwodów ciała i redukcji cellulitu.


Zabiegi:

- zmniejszenie i częściowe zniszczenie komórek tłuszczowych

- wyszczuplanie

- redukcja cellulituDzień po lub 2 wykonać lipodermologię sferyczną. Po serii 8 zabiegów wykonać lipodermologię i / lub fale radiowe na ciało.

Stymulacja pracy układu limfatycznego, pobudza naturalny proces wydalania uwolnionych z komórek tłuszczowych lipidów po zabiegu liposonikacji oraz nadmiaru płynów i toksyn.


Bipolarne fale radiowe - ciało i twarz

Energia fal radiowych wywołuje zjawisko diatermii. Włókna kolagenowe zostają podgrzane do temperatury około 43 st. C powodując ich skurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji. Dochodzi do uporządkowania ich struktur. Fale radiowe stymulują fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu oraz elastyny dając efekt wypełnienia zmarszczek.

Zwiększa się gęstość, elastczyność i napięcie skóry oraz poprawia owal twarzy i koloryt cery. Polepsza się odżywienie tkanek i natępuje odprężenie mięśni twarzy.Fale radiowe stosowane na ciało optymalizują aktywność tkanek, polepszają ich odżywienie oraz pomagają w naturalnym procesie spalania tkanki tłuszczowej. Są polecane także w przypadku cellulitu o zimnej tkance. Fale radiowe tonizują tkanki i wygładzają skórę pozwalając zachować na dłużej młodą, jędrną skórę. Fale radiowe pomocne są także w przypadku rozstępów ze względu na silne działanie regeneracyjne.


Dostępna jest specjalna głowica do zabiegów na ciało oraz na twarz.

Zabiegi:

- odmładzanie ciała i twarzy

- napinanie skóry

- wyszczuplanie, redukcja cellulitu

- poprawa jędrności, gęstości skóry

- sztywność karku

- poprawa kolorytu skóry

- wspomaganie spłycania rozstępów


Masaż subdermiczny


Masaż jest stosowany do ujędrniania, zwiększania objętości biustu i pośladów oraz poprawy kształtu.

Rytmiczny masaż zwiększa ukrwienie i przepływ substancji odżywczych to miejsc poddanych zabiegowi, w ten sposób biust i pośladki nabierają obfitszego kształtu.

Dostępne są 4 rodzaje nakładek co pozwala na dostosowanie ich do wielkości piersi/pośladków.


Vacutonic na twarz

Specjalna głowica na twarz pozwala wykonać zabieg biostymulacji (tzw. laser miękki) oraz masażu vacum. Zabieg pobudza ukrwienie i dotlenienie komórek skóry, działa ujędrniająco i polepsza elastyczność skóry.

Masaż poleca się wykonać także na rozstępy w połączeniu z falami radiowymi. Zabieg na rozstępy wzmacnia tkankę łączną i stymuluje produkcję kolagenu i elastyny co pomaga spłycić rozstępy.


Zabiegi:

- zabiegi przeciwmarszczkowe

- działanie liftingowe

- ujędrnianie

- detoksykacja

- opuchlizna

- dotlenienie i odżywienie komórek skóry

- działanie wspomagające przy rozstępach

Zabieg można połączyć z falami radiowymi.


CERRI - PONAD 50 LAT DOŚWIADCZENIA


GWARANTOWANE EFEKTY BIOLOGICZNE

Urządzenie posiada gotowe programy zabiegowe. Istnieje także możliwość programowania indywidualnych zabiegów i zapisywania ich na kartę pamięci. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i intuicyjna.


Dodatkową zaletą są głowice, których ergonomiczny kształt i lekkość zapewnia komfort pracy osobie obsługującej.X Body Advance pozwala wykonać skuteczne zabiegi na twarz i ciało dla każdej osoby w zależności od potrzeb i stanu skóry. Skomasowana siła i połączenie wielu energii gwarantuje znacznie lepsze efekty w porównaniu ze standardowymi zabiegami.


Dane techniczne:

Liposonikacja:

Częstotliwość ultradźwięków: 40KHz

Moc: 1,5W/cm2

Programy: dla różnych partii ciała

Fala radiowa: 450Khz

Lipodermologia sferyczna / vacutonic twarz, masaż subdermiczny:

Ciśnienie: 900 mmHg, 50 programów

6 aplikacji lasera miękkiego i ultradźwięków:

Ultradźwięki: 2MHz

Laser miękki: 638 i 904 nanometry


Pobór mocy: 1.100W

Zasilanie: 230V 50/60Hz

Wymiary całkowite z podstawą: cm: 50x56,2x110h

There is currently no comments or ratings for this product.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Rate
The Whole Thing :
The Functionality Of The :
Price :
Opinion Of The :
The Signature Of The :

Promocje

Nowości

Producenci

ACC
HNB
IBD
IPL
LEO
MNS
NPM
NSK
SBS
SUN
Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Please wait ...

Information

You are logged in correctly

The product has been added to your shopping cart

Your shopping cart has been added selected number of pieces of the product. When you order you will be able to change it.Detailed contents of the basket is located under the shopping cart icon at the top of the page.

Information

The product has been added to the virus Vault