Celluwell Sonic - Alternatywa dla liposukcji

The Availability Of : Duża dostępność
The maximum number of possible parameters of the product has been reached.
Manufacturer :
Shipping within :24h
Delivery price : 0
Odbiór osobisty:
0
Foreign shipment-individual pricing:
0
Local pickup.:
0
The Weight Of The :30 kg
Stan:
Nowy
Price : 79904.99
The Amount Of (opak ):
Zamówienie telefoniczne: 577 400 774
Leave a phone number. We will call you back!
Share :


Urządzenie otrzymało Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2011

Najnowszej generacji urządzenie do modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, także w zaawansowanej postaci. Transdermalna Lipo-Sonikacja to najskuteczniejsza broń w walce z tkanką tłuszczową i cellulitem. Metoda poparta jest badaniami naukowymi potwierdzającymi skuteczność i bezpieczeństwo.


Transdermalna Lipo-Sonikacja polega na zastosowaniu ultradźwięków niskiej częstotliwości do selektywnego rozbijania i usuwania tkanki tłuszczowej. W urządzeniu wykorzystano fenomen fizyczny zwany sonikacją. Kiedy płyn jest poddany działaniu specjalnego pola ultradźwięków generuje w sobie mikroskopijne bąbelki, które implodują wywołując energię typu mechanicznego.



Efekt sonikacji wykorzystano do mobilizacji komórek tłuszczowych i ich zmniejszenia. Ultradźwięki niskiej częstotliwości oddziałują miejscowo na najsłabsze struktury, czyli komórki tłuszczowe stymulując ich rozpad. Implozja zachodzi w tkance tłuszczowej, z adipocytów uwalniane są kwasy tłuszczowe i płyny. Działanie drenażowe przyspiesza proces ich wydalania, dlatego poleca się także uzupełnić zabieg masażem lipodermology (Żelazko antycellulitowe, Thermal Shaper). Celluwell posiada system autoregulacji częstotliwości ultradźwięków co daje optymalne efekty.
Zaleca się wykonanie serii zabiegów od 4 do 8 na dany obszar ciała.

Opatentowana technologia - gwarancja bezpieczeństwa:
Głowica LSCP wykorzystuje opatentowaną technologię (sonication controlled program) gwarantującą kontrolowaną emisję fali ultradźwiękowej. Ultradźwięki oddziałują na tkanki tłuszczowe, jednocześnie są bezpieczne dla innych otaczających je struktur. Technologia zapewnia ochronę klientowi i osobie wykonującej zabieg. Głowica nie przegrzewa się i nie prowadzi do poparzenia tkanek.


Skuteczność poparta badaniami klinicznymi: *
Badania kliniczne potwierdzają skuteczność i bezpieczeństwo transdermalnej lipo-sonikacji.
Badania echograficzne potwierdzają zmniejszenie grubości tkanki tłuszczowej od 10 mm po 4 dwudziestominutowych zabiegach Celluwell.
Przed i po zabiegach wykonano także szereg testów, które potwierdziły bezpieczeństwo stosowanej metody. Sprawdzono między innymi: mocz, pracę nerek, wątroby, mięśni.

*Badania Uniwersytet w Pawie (wydział nauk chirurgicznych- sekcja operacji plastycznych) oraz Fundacja IRCCS - Poliklinika San Matteo w Pawie.


Transdermalna lipo-sonikacja +sonoforeza - podwójne działanie

Specjalna modulacja fali ultradźwiękowej wywołuje dodatkowo efekt sonoforezy zwiększając przepuszczalność błon komórkowych. Polepsza się penetracja aktywnych substancji zawartych w kosmetykach. Podwójne działanie zapewnia jeszcze lepsze efekty!
Celluwell Sonic - redukuje tkankę tłuszczową, cellulit, zmniejsza obwody ciała.

There is currently no comments or ratings for this product.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Rate
The Whole Thing :
The Functionality Of The :
Price :
Opinion Of The :
The Signature Of The :

Promocje

Nowości

Producenci

ACC
HNB
IBD
IPL
LEO
MNS
NPM
NSK
SBS
SUN
Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Please wait ...

Information

You are logged in correctly

The product has been added to your shopping cart

Your shopping cart has been added selected number of pieces of the product. When you order you will be able to change it.



Detailed contents of the basket is located under the shopping cart icon at the top of the page.

Information

The product has been added to the virus Vault