CERRI URZĄDZENIE LIGHTWAVE ADVANCE

The Availability Of : Duża dostępność
The maximum number of possible parameters of the product has been reached.
Manufacturer :
Shipping within :24h
Delivery price : 0
Odbiór osobisty:
0
Foreign shipment-individual pricing:
0
Local pickup.:
0
The Weight Of The :30 kg
Stan:
Nowy
Price : 50399.99
The Amount Of (opak ):
Zamówienie telefoniczne: 577 400 774
Leave a phone number. We will call you back!
Share :


Urządzenie najnowszej generacji wykorzystujące technologię IPL (światła pulsacyjnego) do fotoepilacji i fotoodmładzania. Jest wynikiem długoletnich badań firmy Cerri, których celem było opracowanie metody skutecznej i zapewniającej ochronę skóry. Lightwave umożliwia przeprowadzenie komfortowych, bezpiecznych i nieinwazyjnych zabiegów bez ryzyka poparzenia skóry. Obszar oddziaływania głowicy na skórę ok. 10 cm 2 pozwala na wykonanie zabiegów szybciej i sprawniej. Zastosowanie innowacyjnej technologii i specjalnego filtra daje możliwość wykonania różnych zabiegów bez konieczności zakupu dodatkowych lamp. Metoda jest łatwa w zastosowaniu, bezbolesna i nie wymagająca stosowania preparatów chłodzących.

Zabiegi / działanie:
Fotoepilacja:

Energia świetlna zmienia się w energię cieplną, która jest pochłaniana przez melaninę we włosach, prowadząc do zniszczenia mieszka włosowego. W zależności od obszaru skóry, który będzie poddany epilacji, zabieg przeciętnie trwa od kilku do kilkudziesięciu minut. Zabiegi powtarzamy co około miesiąc. Przygotowanie skóry do zabiegu: fotoepilację możemy przeprowadzić po uprzednim ogoleniu, usunięciu pojedynczych włosów pensetą lub woskowaniu.
Fotoodmładzanie:

Polega na delikatnej biostymulacji tkanek, działa rewitalizująco, tonizująco, stymuluje włókna kolagenu i elastyny. Prowadzi do wygładzenia, ujędrnienia skóry i poprawy jej wyglądu. Przywraca cerze zdrowy koloryt oraz rozjaśnia przebarwienia. Skóra staje się elastyczna, zmarszczki ulegają spłyceniu. Zabiegi odmładzające IPL polecane są również na dłonie, mogą być stosowane u osób starszych oraz młodych w celach profilaktycznych.


Rumień (funkcja: fotoodmładzanie):
Zmniejszanie, wyrównanie kolorytu, obkurczenie naczyń krwionośnych.

Obkurczanie naczynek krwionośnych (funkcja: fotoodmładzanie).

Przebarwienia (funkcja fotoodmładzenie):

Poprawa kolorytu i rozjaśnienie skóry.
Trądzik (funkcja fotoodmładzanie):

Regeneracja skóry, stymulacja odnowy komórkowej. Stymulacja włókien kolagenu i elastyny, wpływa na wygładzenie skóry.Wersja Avantgarde 70 j

There is currently no comments or ratings for this product.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Rate
The Whole Thing :
The Functionality Of The :
Price :
Opinion Of The :
The Signature Of The :

Promocje

Nowości

Producenci

ACC
HNB
IBD
IPL
LEO
MNS
NPM
NSK
SBS
SUN
Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Please wait ...

Information

You are logged in correctly

The product has been added to your shopping cart

Your shopping cart has been added selected number of pieces of the product. When you order you will be able to change it.Detailed contents of the basket is located under the shopping cart icon at the top of the page.

Information

The product has been added to the virus Vault